TEMEL LİSELER İÇİN ÖZEL

Temel liselere özel olarak hazırlanan ve programlanan yazılım.

ÖĞRENCİ SAYINIZ ÖNEMLİ DEĞİL! TEK FİYAT!

NEDEN UZAKTAN EĞİTİM?

Temel liseler için uzaktan eğitim deyince nedenlerini ve faydalarını 2 ayrı bölüme ayırabiliriz.

canlı dersler

MEB Müfredatı ve Yasal Zorunluluk

• Temel Lise öğrencilerine eğitim - öğretim desteği belirlenirken kurum kontenjanı dikkate alınmaktadır. İkili öğretim kontenjanı alan kurumların tekli öğretim yapmaları ilerleyen dönemlerde sıkıntı oluşturabileceği 2016 Mart ayında yapılan Antalya Kurultayında dile getirilmiştir.

• İkili öğretim yapılması sadece uzaktan eğitim ile mümkün olacaktır.

Temel Lise İçin Faydaları

• Yıllık planların ve bu planlar doğrultusunda eğitim içerikleri hafta hafta ve ders ders tarafımızdan hazırlanmaktadır. İçerik ile ilgili sisteme soru ve cevaplar yüklenmiş durumda olduğundan öğretmen sadece içeriği seslendirip yorumlayacaktır.

• Performans notları uzaktan eğitim içeriklerindeki videolara, sorulara ve derse katılımlarına bakılarak otomatik olarak hesaplanmaktadır.

• Devam – devamsızlık, öğretmen – öğrenci – sınıf ilişkilendirmeleri tarafımızdan hızlıca yapılmaktadır.

• İngilizce vb. derslerden öğretmene ödenecek ekstra ders saati ücretinden tasarruf sağlanabilmektedir.

• 2016-2017 eğitim – öğretim döneminde seçmeli dersler ile ilgili yapılan düzenleme gereği dersi seçen öğrencinin tekrar seçememesiyle yaşanacak uygulama zorlukları ancak uzaktan eğitim ile aşılabilmektedir.

• Öğrenci uzaktan eğitim olarak aldığı derslere 1 hafta içinde katılabileceğinden devamsızlık sorunu aşılacaktır.

• İçerik hazırlandıktan sonra gelecek sene de aynı öğretmen kurumda derse devam ederse aynı içeriği tekrar hazırlama zorunluluğunun olmaması,

• Bizler yazılım firması olmanın yanı sıra yaklaşık 15 yıldır eğitim sektöründe dershane ve özel okul hizmetleri veren, eğitim ile iç içe olan bir firmayız. Bu sayede yönetmelikte olan değişiklikleri anlık olarak yasalara uygun bir şekilde yazılımımıza uygulayabiliyoruz.

özel dersler

TEMEL LİSE UZAKTAN EĞİTİM DERSLERİ

Uzaktan eğitim vasıtasıyla verilen ve müfredetta yer alan derslerin hepsi içerikleri ile beraber alt yapımız tarafından sunulmaktadır. Uzaktan eğitim dersleri için her dönemde öğrencilere en az 1 performans notu verilmelidir. Ve bunu sistem, öğrencinin devamsızlık ve sorulara verdiği doğru cevaplara bakarak otomatik olarak vermektedir. Bunun yanı sıra detaylı raporlamalar ile de kolaylık sağlanmaktadır.

Bazı örnek derslerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.